33. Niedziela Zwykła, 19.11.2017r.

• Dzisiaj po Mszy św. wieczornej odbędzie się na plebanii spotkanie dla studentów i młodzieży pracującej.

• W poniedziałek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.

• We wtorek – wspomnienie Ofiarowania NMP.

• W środę – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.

• W piątek wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy.

• W przyszłą niedzielę – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata - ostatnia niedziela roku liturgicznego.

32. Niedziela Zwykła, 12.11.2017r.

• Dzisiaj po Mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszki dla ubogich, w związku z ogłoszonym przez papieża Franciszka Pierwszym Światowym Dniem Ubogich. Puszka jest wystawiona przy głównym wyjściu z kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

• W tą niedzielę też harcerki z Zastępu „Wigry”, będą sprzedawały ciasto przed kościołem po Mszach św. o godz. 10.00 i 11.30. Środki ze sprzedaży zostaną przeznaczone na wyjazd harcerek na zimowisko.

• W poniedziałek – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

• W piątek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy; po Mszy św. wieczornej – spotkanie Grupy Apostolskiej.

• W sobotę – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy; o godz. 10.00 – zbiórka ministrantów i kandydatów.

• W przyszłą niedzielę – składka inwestycyjna; po Mszy św. wieczornej – spotkanie dla studentów i młodzieży pracującej.

• Panu Tomaszowi Syrkowi serdecznie dziękujemy za piękne fotografie naszego cmentarza parafialnego, zrobione z drona. Zdjęcia znajdują się na naszej parafialnej stronie internetowej w zakładce Fotogaleria.

• Bardzo prosimy, aby doniczek z ziemią ze zwiędłymi kwiatami nie wrzucać do kontenera, ale składać na wolnym placu za grobami, w miejscu oznaczonym tabliczką, gdyż wypełniony ziemią kontener będzie nie do udźwignięcia przez podnośnik samochodu, wywożącego odpady.

Więcej artykułów…