6. Niedziela Wielkanocna, 22.05.2022r.

• We wtorek - wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

• W czwartek - wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera.

• W przyszłą niedzielę - uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

• Zapraszamy na nabożeństwa majowe, odprawiane w naszym kościele o godz. 17.30, a szczególnie dzieci i młodzież bierzmowaną. Obecność bierzmowanych (minimum 6 razy) prosimy potwierdzić podpisem księdza w indeksie.

• Dzieci zapraszamy na niedzielne Msze św. o godz. 10.00.

• Rodzicom dzieci Rocznicy Pierwszej Komunii Św. dziękujemy za zakup do kościoła nowej, pięknej kapy do odprawiania nabożeństw maryjnych.

5. Niedziela Wielkanocna, 15.05.2022r.

• Dzisiaj na Mszy św. o godz. 13.00 dzieci z klasy IV będą przeżywać Rocznicę swojej Pierwszej Komunii Św.

• W poniedziałek - święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika.

• Zapraszamy na nabożeństwa majowe, odprawiane codziennie o godz. 17.30.

• Dzieci zapraszamy w niedziele na Mszę świętą o godz. 10.00.

• Już dzisiaj informujemy, że tegoroczna procesja Bożego Ciała, 16 czerwca, odbędzie się po Mszy św. o godz. 11.30 i przejdzie ulicami: Skotnicką, Rosistą, Dobrowolskiego, Kozienicką i Skotnicką do kościoła. Chętnych do zbudowania ołtarzy na trasie procesji prosimy o zgłoszenie się do ks. proboszcza.

Więcej artykułów…