Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Intencje Mszy św.

Intencje Mszy św. od 27.03 do 2.04.2017r.

Poniedziałek, 27.03

7.00 ++Jan i Krystyna (greg.).

18.00 +Janina Piórecka, od rodzin Krzak i Stachurskich.

18.00 ++Maria Socha, jej bracia i rodzice oraz Urszula Wygoda i syn Andrzej, od Grażyny z rodziną.

 

Wtorek, 28.03

7.00 ++Jan i Krystyna (greg.).

18.00 +Józef Dudziak, od rodziny Sadzików z Zielonek.

18.00 +Anna Kosińska, od syna Wiesława z rodziną.

 

Środa, 29.03

7.00 ++Jan i Krystyna (greg.).

18.00 +Bronisława Warzecha, od Róży Różańcowej MB. Licheńskiej.

18.00 +Janina Piórecka, od syna Pawła z żoną.

 

Czwartek, 30.03

7.00 ++Jan i Krystyna (greg.).

18.00 +Józef Dudziak, od brata Franciszka z rodziną.

18.00 +Janina Piórecka, od wnuka Kamila z Gabrielą.

 

Piątek, 31.03

7.00 ++Jan i Krystyna (greg.).

18.00 +Józef Dudziak, od koleżanek i kolegów córki Izabeli Sadzik z Urzędu Marszałkowskiego.

18.00 +Janina Piórecka, od Emilii i Józefa Stachowiczów.

 

Sobota, 1.04

7.00 Wynagradzajaca Niepokalanemu Sercu Maryi za obelgi przeciw Niepokalanemu Poczęciu.

7.00 ++Kazimierz Kopiejka, z okazji Imienin oraz żona Maria, od matki.

18.00 ++Jan i Krystyna (greg.).

18.00 O zdrowie i błog. Boże dla Haliny, od sióstr oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla Anny Padło, od najbliższych przyjaciółek.

 

Niedziela, 2.04

8.00 W intencji Róży Różańcowej męskiej św. Jana Pawła II i Rady Parafialnej.

8.00 +Ryszard Łoboda.

10.00 O zdrowie i błog. Boże dla Olafa Machno, z okazji 1. rocz. urodzin oraz Damiana Machno, z okazji 8. rocz. urodzin.

10.00 +Maria Jurgała, w 12. rocz. śmierci.

11.30 W intencji Róży Różańcowej MB. Kalwaryjskiej

11.30 ++Czesław i ++z rodziny.

18.00 +Anna Kosińska, od wnuków i prawnuków.

 

Intencje Mszy św. od 20 do 26.03.2017r.

Poniedziałek, 20.03

7.00 ++Jan i Krystyna (greg.).

7.00 ++Franciszek, Józef i Janusz Wcisło oraz Maria Mosór.

18.00 +Bogusława Piszczek, od koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej.

18.00 ++Maria i Józef Rubachowie oraz ++z ich rodzin.

 

Wtorek, 21.03

7.00 ++Jan i Krystyna (greg.).

7.00 ++Jan i Franciszek.

18.00 ++Józefa, Józef, Kazimierz, Bronisława i Józef.

18.00 ++Marek, Aleksander i Kazimiera Pióreccy.

 

Środa, 22.03

7.00 ++Jan i Krystyna (greg.).

18.00 +Bogusława Piszczek, od Eli i Ani, koleżanek z KBM Zachód.

18.00 +Bronisława Warzecha, od wnuczki Patrycji z rodziną.

 

Czwartek, 23.03

7.00 ++Jan i Krystyna (greg.).

18.00 +Bogusława Piszczek, od rodzin Seredyńskich i Jurgałów.

18.00 +Janina Piórecka, od chrześnicy Angeliki.

 

Piątek, 24.03

7.00 ++Jan i Krystyna (greg.).

7.00 +Anna Kosińska, od Róży Różańcowej Cudownego Medalika.

18.00 +Józef Dudziak, od sąsiadów: Grażyny Gawor i rodziny Dżuganów, w podzięce za wieloletnią sąsiedzką pomoc i życzliwość.

 

Sobota, 25.03

7.00 ++Jan i Krystyna (greg.).

7.00 +Maria Buła.

18.00 ++Irena, Adolf i Piotr Czyżewscy.

18.00 +Bronisława Warzecha, od wnuka Juliana z żoną i dziećmi.

 

Niedziela, 26.03

8.00 ++Władysław Jurgała, brat Bolesław, ich rodzice i ++z rodziny Klimków.

8.00 ++Jan i Krystyna (greg.).

10.00 ++Władysława i Stanisław Wiśniewscy.

11.30 +Maria Florczyk, od rodzin Gondków i Florczyków.

11.30 +Zofia Grodecka, od rodzin Podlasko i Woźniak.

18.00 ++Władysława Żyła i mąż Stanisław, od córek.

 

Więcej artykułów…