25. Niedziela Zwykła, 23.09.2018r.

• W tą niedzielę po Mszach św. nasza schola parafialna będzie zbierać do puszek datki na dofinansowanie nowych strojów liturgicznych dla starszych scholistek. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

• W czwartek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera.

• W piątek – wspomnienie św. Wacława, męczennika; o godz. 19.00 – spotkanie Grupy Apostolskiej.

• W sobotę – święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała; o godz. 10.30 – zbiórka ministrantów.

• W przyszłą niedzielę, 30 września zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Na Mszy św. zostaną dla nich poświęcone i uroczyście przekazane różańce, a po Mszy św. odbędzie się w kościele spotkanie dla rodziców.

• W przyszłą niedzielę po Mszach św. odbędzie się przed kościołem kwesta Stowarzyszenia Dobroczynnego „Dobrosław” na rzecz chorej 13-letniej Karolinki, która cierpi na ciężkie zaburzenia neurologiczne, nie chodzi, nie mówi, a dzieckiem opiekuje się tylko babcia.

• Już dzisiaj zapraszamy na spotkanie grupy Młodzi duchem, które odbędzie się w przyszły poniedziałek, 1 października o godz. 19.00 na plebanii.

• W ostatnim czasie został wyczyszczony, zaimpregnowany i pomalowany krzyż misyjny przed kościołem oraz zostało zasadzonych 140 sztuk runianki za kościołem od strony południowej.

• Siostrze Przełożonej Michaeli z okazji zbliżających się Imienin życzymy zdrowia, wielu radości i wszelkich łask Bożych w służbie Bogu, wspólnocie zakonnej, nasze parafii i w życiu osobistym. Szczęść Boże!

• W ostatnim tygodniu odeszli od nas do wieczności śp. Maria Rudek, lat 64 oraz Dorota Kij, lat 48. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.

Uruchomienie strony internetowej naszej parafii

Z radością informujemy, że udało nam się uruchomić stronę naszej parafii.