Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

24. Niedziela Zwykła, 16.09.2018r.

• Dzisiaj o godz. 16.30 odbędzie się na plebanii spotkanie Rady Parafialnej.

• W poniedziałek, zapraszamy na spotkanie grupy Młodzi duchem tych, którzy już uczestniczyli w spotkaniach tej grupy oraz wszystkich chętnych.

• We wtorek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.

• W środę po Mszy św. wieczornej w salce katechetycznej na plebanii odbędzie się spotkanie Róż Różańcowych, Grupy modlitewnej i Koła Przyjaciół Radia Maryja.

• W czwartek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasana i Towarzyszy.

• W piątek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty; o godz. 19.00 – spotkanie Grupy Apostolskiej.

• W sobotę – wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy; o godz. 10.30 – zbiórka ministrantów i lektorów.

• W przyszłą niedzielę po Mszach św. nasza schola parafialna będzie zbierać do puszek datki na dofinansowanie nowych strojów liturgicznych dla starszych scholistek. Już dzisiaj dziękujemy za każdą ofiarę.

• Zarząd Zieleni Miejskiej zaprasza zainteresowanych do udziału w konsultacjach społecznych, poświęconych zagospodarowaniu parku skotnickiego (przy pętli autobusowej). Spotkanie odbędzie się w środę, 19 września o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 66 w Skotnikach.

 

• W ostatnim tygodniu odeszli od nas do wieczności śp. Aniela Kosińska, lat 86, Helena Florczyk, lat 90, Stanisław Ryba, lat 95 oraz Krzysztof Guszkiewicz, lat 50. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: Wieczny odpoczynek...”.