Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Wniebowstąpienie Pańskie, 13.05.2018r.

• Dzisiaj w naszej parafii na Mszach św. o godz. 11.30 i 13.00 dzieci z klas III przystąpią uroczyście do Pierwszej Komunii Świętej. Pragnę szczególnie podziękować Siostrze Przełożonej Michaeli, katechetce w Szkole Podstawowej nr 66, za przygotowanie dzieci do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej oraz ks. wikariuszowi Pawłowi za całoroczne katechezy dla dzieci i rodziców przed Pierwszą Komunią Świętą. Serdecznie dziękuję rodzicom, którzy zatroszczyli się o dokładne posprzątanie kościoła i jego uroczysty wystrój oraz za ofiarę 3 tys. złotych na witraż przedstawiający symbolicznie sakrament Eucharystii.

• Dzieci pierwszokumunijne z rodzicami zapraszamy w najbliższym tygodniu na nabożeństwa majowe, o godz. 17.30 oraz na Msze św. o godz. 18.00 w strojach komunijnych, w ramach Białego Tygodnia.

• W poniedziałek – święto św. Macieja, apostoła.

• W środę – święto świętego Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika.

• W piątek od godz. 16.30 – spowiedź św. dla dzieci obchodzących Rocznicę Pierwszej Komunii Św. i ich rodzin.

• W piątek też po Mszy św. wieczornej w salce na plebanii – spotkanie Grupy Apostolskiej.

• W przyszła niedzielę – uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Na Mszy św. o godz. 11.30 – Rocznica Pierwszej Komunii Św. Bardzo prosimy, aby wierni nie związani z tą rocznicą przyszli na Mszę św. o innej godzinie.

• W przyszła też niedzielę o godz. 19.00 w salce na plebanii – spotkanie studentów i młodzieży pracującej.

• W przyszłą też niedzielę – składka inwestycyjna.

• Miło nam poinformować, że w ostatni wtorek o godz. 9.00 w katedrze na Wawelu, nasz parafianin Dominik Kowynia przyjął święcenia diakonatu. Za rok przyjmie święcenia prezbiteratu i będziemy przeżywać radosne prymicje kapłańskie, pierwsze od początku istnienia naszego kościoła, czyli od ponad 100 lat.

• Po Mszy św. zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.