Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

2. Niedziela Wielkanocna, 8.04.2018r.

• Dziś rozpoczyna się 74. Tydzień Miłosierdzia. Po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie studentów i młodzieży pracującej.

• W poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień ten jest przeżywany jako Dzień Świętości Życia. Po Mszy św. o godz. 18.00 – odnowienie przyrzeczeń duchowej adopcji. Na stoliku z prasą katolicką są broszurki i formularze do jej podjęcia.

• W poniedziałek też o godz. 19.00 odbędzie się na plebanii spotkanie grupy „Młodzi Duchem”.

• W piątek po Mszy św. wieczornej - spotkanie Grupy Apostolskiej.

• W sobotę o godz. 9.30 - spotkanie dla ministrantów i lektorów, a w niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 będzie uroczyste błogosławieństwo nowych ministrantów.

• W przyszłą niedzielę – składka inwestycyjna.

• Jeszcze raz bardzo prosimy, aby wyrzucając nagrobne znicze do kontenera na cmentarzu zwrócić szczególną uwagę na to, czy nie tli się jeszcze wkład, ponieważ może to doprowadzić do pożaru kontenera, który bardzo trudno jest ugasić i prowadzi do jego poważnego uszkodzenia. Za ostatnie takie uszkodzenie firma „Miki” obciążyła parafię kwotą 2200 zł.

• Prosimy, aby parkujący samochody za kościołem parkowali je blisko siebie, by zmieściło się ich jak najwięcej. Nie będziemy malować pasów, bo parking będzie wyglądał, jak wielka zebra, a ponad to nic to nie da, a jeszcze może być przyczyną kłótni. Jeśli jest otwarta brama od podwórka plebanii, to można też tam zaparkować samochód. W miarę możliwości prosimy wjeżdżać na parking od ul Skotnickiej, a wyjeżdżać ul. Baczyńskiego, koło cmentarza.

• Po Mszy św. zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.